| Tip | mașini de rindeluit si degrosat |
| Putere | 2100 W |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Lățime de rindeluire | 245 mm |
| Max. înălțimea piesei | 195 mm |
| Adâncime de rindeluire | 2.5 mm |
| Număr de cuțite | 3 |
| Dimensiunile mesei | 245x590 mm |
| Viteza de avans | 5.5 m/min |
| Greutate | 140 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzmann |
| Cod EAN | 9120058373749 |









