Caracteristici generale
| Tip | frezat |
| Putere | 500 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul de rotații | 2250 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | МТ 2 |
| Diametrul axului | 60 mm |
| Cursul manșonului | 50 mm |
| Cursa longitudinală (X) | 240 mm |
| Cursa transversală (Y) | 135 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 250 mm |
| Dimensiuni | 50х51х80 cm |
| Dimensiuni masă | 400х120 mm |
| Greutate | 58.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MH 15V (3338110) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.