| Putere | 1800 W |
| Volume | 3.5 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Termostat reglabil | 130-190 °C |
| Material carcasă | plastic , metal |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 22x24x34 cm |
| Greutate | 3.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898505849 |



