Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Volume | 7 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Display | da |
| Termostat reglabil | până la 200 °C |
| Numărul de programe | 8 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 45.6х35.6х38.8 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nutribullet |
| Cod EAN | 8006447002180 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Nutribullet XXL NBA071B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.