| Tip | pentru oficiu |
| Seria ? | FRS |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | cu cheie + electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 494x361x425 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 387x257x296 mm |
| Greutate | 42 kg |
| Volum | 28 l |
| Producător | Valberg |
| Cod EAN | 3800162740274, 4606927005171 |









