Caracteristici generale
| Tipul de blocare | cu cheie |
| Montare | pe podea |
| Clasa de rezistență la efracție | S2 |
| Rezistent la foc | 30 min |
| Volumul intern | 65 l |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 2 |
| Grosimea barei transversale | 25 mm |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | exterior |
| Grosimea ușii | 43 mm |
| Grosimea peretelui | 43 mm |
| Cu taizer | da |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 450x455x683 mm |
| Dimensiuni interioare (LxAxÎ) | 364x308x596 mm |
| Greutate | 95 kg |
| Țara de fabricație | Ucraina |
| Culoare | gri ,
crem |
| Acoperire | cu pulbere |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu Griffon FS.70.K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.