| Tip | PC |
| Tip procesor | Intel Pentium |
| Procesor | G3220 |
| Număr de nuclee | 2 |
| Număr thread-uri | 2 |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Hard Disk | HDD |
| Volum HDD | 320 GB |
| Tip memorie video | integrata |
| Unitate optica | nu este |
| Claviatură | nu |
| Mouse | nu |
| Monitor | nu |
| USB 2.0 | 2 |
| Culoare exterior | negru |
| Dimensiuni | 353x175x424 mm |
| Greutate | 9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fujitsu |
| Cod EAN | 2009997912066 |
























