| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 19 " |
| Diagonală maximă | 48 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 12 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța maximă față de perete | 222 mm |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x200 mm, 75x75 mm, 200x100 mm |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 1.68 kg |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4047443308122 |









