Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 23 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | D |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir de taiere |
| Greutate | 3.2 kg |
| Specificații suplimentare | 1 baterie + încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Cod EAN | 8605032611525 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Villager Fuse BC 2320-1BCB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.