Caracteristici generale
| Formă | rotundă |
| Tipul capului | de duș |
| Material | alama |
| Culoarea | aur |
| Ghintul bransamentului | 1/2 " |
| Grosimea | 8 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Latimea | 50 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Cap de duș Kludi A-QA DN15 (64330N0-00) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.