Caracteristici generale
| Montare | incorporat |
| Tip jet | clasică |
| Numarul tip jet | 1 |
| Dimensiunile dus stationar | 200х300 mm |
| Forma dus stationar | dreptunghiular |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 12 l/min |
| Suprafata | negru |
| Adincime maximala | 400 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Furtun | da |
| Suport de fixare | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Producator | Republica Cehă |
| Altele | termostat |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș Imprese Grafiky ZMK0424070481 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.