Caracteristici generale
| Montare | perete |
| Tip jet | clasică |
| Numarul tip jet | 1 |
| Dimensiunile dus stationar | 35х199 mm |
| Forma dus stationar | dreptunghiular |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 18 l/min |
| Suprafata | satin |
| Adincime maximala | 80 mm |
| Dus de mână | da |
| Furtun | da |
| Suport de fixare | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Producator | Spain |
Alte informații
| Producător | VOLLE |
| Cod EAN | 8404160868517 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș VOLLE Cascada B65 (1586.170102) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.