Caracteristici generale
| Tip | panou de duș |
| Locație | universal |
| Forma | pentagonal |
| Lungime | 900 mm |
| Lățime | 900 mm |
| înălțime | 180 mm |
| Diametrul orificiului de ieșire | 90 mm |
| Material | acril |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Shower |
| Cod EAN | 2009997929033 |
Specificațiile și imaginile produsului Cadița de duș Shower Batura Pentagon 90x90 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.