Caracteristici generale
| Tip | masă |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 40x60x25 cm |
| Dimensiunea pachetului | 40x30x4 cm |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Material | plastic |
| Carcasă | aluminiu |
| Încărcarea | 30 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388083296 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pliabilă Outwell Heyfield Low Table sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.