| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tensiune | 220 V |
| Putere | 500 W |
| Material carcasă | fontă |
| Debit maxim | 18 m3/h |
| Înălțimea de aspirație | 7 |
| Putere maximă de aspirare | 12 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Clasa de protecție | IPX4 |
| Dimensiuni | 200х165х283 mm |
| Greutate | 8.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |









