| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | HG |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 25 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Diametrul bolţuri rotative | 25 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 220x435x324 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 173x386x242 mm |
| Greutate | 44 kg |
| Volum | 16 l |
| Producător | Griffon |









