| Tip | pentru oficiu |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 14 mm |
| Ignifug | nu |
| Rezistent la șocuri | da |
| Grosimea stratului protector | 25 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 282x350x274 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 213x301x192 mm |
| Greutate | 44 kg |
| Volum | 12 l |
| Producător | Griffon |









