Caracteristici generale
| Tip | motouneltei |
| Grosime de tăiere | 18 mm |
| Lungimea lamei | 45 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Frecvența tăietorului | 2700 1/min |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 5 h |
| Durata funcționării | 70 min |
| Numărul de baterii incluse | 1 bucăți |
| Greutate | 2.5 kg |
| Dimensiunile | 895 x 243 x 171 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu cu acumulator Karcher HGE 18-45 Battery Set (1.444-231.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.