Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Utilizarea produsului | pentru ascutit burgiuri |
| Puterea absorbită | 80 W |
| Turația în gol | 4200 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 75 mm |
| Diametrul int. al discului | 10 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 220x185x170 mm |
| Greutatea | 2.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664063957 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor de banc Scheppach DBS800 (5903404901) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.