Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Motor fără perii | da |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turatia in gol | 6600 rpm |
| Pornire lină | da |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Mâner suplimentar | da |
| Dimensiune | 550х280х190 mm |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825658514 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Einhell AXXIO PXC SOLO 230 (44.311.60) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.