| Tip | fix |
| Putere | 1200 W |
| Display | da |
| Capacitate | 2.1 l |
| Material vas | plastic |
| Trepte de viteza | 10 |
| Functie Pulse | da |
| Tocare gheață | da |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 3.8 kg |
| Specificații suplimentare | 15 moduri de măcinare, 11 manuale și 4 automate |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.1 kg |
| Producător | Ninja |
| Cod EAN | 622356296021 |









