Caracteristici generale
| Putere | 0.55 h/p |
| Volumul camerei | 980 ml |
| Consum de energie (In lucru) | 380 W |
| Demensiuni | 318x173 mm |
| Greutate | 7.2 kg |
| Încărcare a deșeurilor alimentare | continuu |
| Comutator aer incorporat | da |
| Revers automat | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 8.99 kg |
| Producător | Teka |
| Cod EAN | 8434778010640 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocătoare resturi alimentare Teka TR 550 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.