Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Tip motor | 4 timpi |
| Puterea motorului | 2300 W |
| Sistemul de tăiere | role de tăiere |
| Viteza de tăiere | 40 min-1 |
| Diametrul crengelor maximal | 45 mm |
| Colector | da |
| Volumul colectorului | 60 l |
| Rotile | da |
| Nivel zgomot | 92 dB |
| Greutatea | 29.5 kg |
| Dimensiune | 590x435x530 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825645880 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocător de frunze și crengi Einhell GC-RS 60 CB (34.306.35) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.