Diametru 40 mm x 3 știfturi x 4 mm; Se folosește cu setul JTC-1452A; Adaptorul R1 se folosește pentru Audi, Lancia, Land Rover, Volvo, VW.
| Tip | dispozitiv de demontare |
| Număr in set | 1 buc. |
| Destinație | pentru cilindrul de frână |
| Material | oţel |
| Diametru | 40 mm |
| Compatibilitate | AUDI , VOLVO |
| Dimensiuni | 5x1x5 cm |
| Greutate | 73 g |
| Producător | JTC |









