| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Forma | de colț |
| Înălțime | 216.6 cm |
| Lățime | 107.4 cm |
| Adâncime | 107.4 cm |
| Culoare carcasă | frasin ankor arctic |
| Culoare fațadă | frasin ankor arctic |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Моби |









