| Destinaţie | pentru oficiu |
| Numărul de uși | 1 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 181.6 cm |
| Lățime | 40.2 cm |
| Adâncime | 40.3 cm |
| Culoare carcasă | perla |
| Culoare fațadă | perla |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Design interior | sertare |
| Greutate | 31.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |









