Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat ,
cauciuc |
| Cadru de culoare | negru |
| Lentilă | Spectron 4 |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | fumuriu |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 56 mm |
| Podului de lăţimea | 15 mm |
| Lungime braț | 125 mm |
| Folosirea cu dioptrii | da |
| Pentru sport | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 5 % |
| Greutate | 28 g |
| Specificații | perdele laterale detașabile |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576940710 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Montebianco Spectron 4 (J5411214) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.