Caracteristici generale
| Destinație | senzor de detectare a mișcării |
| Funcțiuni | urmărirea mișcării |
| Distanța de funcționare | 12 m |
| Unghi de detecție | 180 ° |
| Dimensiuni | 120x80x51 mm |
| Altele | puterea 1200 W |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985523903 |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de mișcare Horoz HL 487 (33409) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.