Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 215 mm |
| Diametru | 120 mm |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 5.5 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000416639, 8680985500515 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz HL211L (33418) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.