Caracteristici generale
| Tip | stîlp |
| Înălțime | 800 mm |
| Diametru | 76 mm |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Tip dulie | E27 |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | metal |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | inox |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz HL235 (33008) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.