| Tip de curățare | pentru indepartarea cenusei |
| Alimentare | priza |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate recipient | 20 l |
| Material carcasă | metal |
| Lungime furtun | 2.65 m |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Lungime cablu | 3.5 m |
| Greutate | 5.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 5904067440791 |









