Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Motor fără perii | da |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 8 Ah |
| Cantitatea de baterii | 2 |
| Încărcător | da |
| Timp de încărcare | 3 ore |
| Turatia in gol | 9000 rpm |
| Controlul turației | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză | da |
| Altele | 2 baterii și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546482893 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Milwaukee 4933493418 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.