Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Funcție de lumină nocturnă | da |
| Consum de apă | 45 ml/h |
| Aria de acoperire | 15 m2 |
| Rezervor de apa | 0.28 litri |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 16.4x7.9x7.9 cm |
| Greutate | 0.146 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007674560 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Hoco HX34 Starry Sky White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.