Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Debit maxim | 3600 l/h |
| Adâncimea de submersie | 12 m |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Putere | 1000 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Material carcasă | inox |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Dimensiuni | 98x98x680 mm |
| Greutate | 10.75 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.35 kg |
| Producător | IBO PUMPS |
| Cod EAN | 5907222763926 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompa submersibilă de foraj IBO PUMPS Ola 60/60 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.