Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Presiunea aerului de evacuare | 48 Pa |
| Max. flux de aer | 165 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 13 W |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 237 mm |
| Lăţime | 190 mm |
| Adâncime | 137 mm |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.7 kg |
| în plus | cu supapă de reținere |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Era Breeze 5C D125 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.