Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Presiunea aerului de evacuare | 54 Pa |
| Max. flux de aer | 250 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător fir |
| Consumul de energie | 16 W |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Înălţime | 205 mm |
| Lăţime | 205 mm |
| Adâncime | 95 mm |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Era E 150-02 D 150 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.