Caracteristici generale
| Număr | 1 |
| Destinație | beton |
| Diametru | 150 mm |
| Diametrul alezajului | 22.23 mm |
| Viteza admisibilă de rotație | 12260 rot/min |
| Viteza maximă de lucru | 80 m/s |
| Înălțimea segmentului | 8 mm |
| Fixare | М14 |
Specificațiile și imaginile produsului Cupa diamantat pentru slefuire Distar 16915480012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.