Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Interfață dreapta | USB Type-C |
| Lungime cablu | 1 m |
| Curent nominal | 3 A |
| Culoare | gri |
| Max. putere de încărcare | 60 W |
| În plus | Iluminare de fundal cu LED |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474788825 |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Hoco U112 Shine 60W Type-C to Type-C Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.