| Tip | pentru ceasuri inteligente |
| Compatibil cu brand-ul | Apple |
| Compatibil cu modelul | Watch 41mm , Watch 40mm , Watch 38mm |
| Materialul | nylon |
| Lățimea curelei | 41 mm |
| Lățimea compatibilă | 41 mm, 38 mm, 40 mm |
| Dimensiuni | 130-200 mm |
| Culoare | verde |
| Producător | Apple |









