Caracteristici generale
| Colecție | Furu |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 11.4 l |
| Capacitate vas interior | 5 l |
| Lățimea | 20 cm |
| Lungimea | 20 cm |
| Înălțime | 38 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | beton |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Furu Square DFSH200-422U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.