mun. Chişinău
022 815-819
079 815-819 060 815-819

Lu - Vi: 8:00 - 19:00

Sâ - Du: 9:00 - 18:00

Catalog

Măsuţă cafea Hanah Home Sable VNT Oak

Codul: 01210091
Măsuţă cafea Hanah Home Sable VNT Oak
-33% 1 912 lei
1 280 lei
Cashback: 64 lei
Ai găsit mai ieftin?
Produsul se livrează la comandă
Termen de livrare: ~28 zile
Credit de la 56 lei/lună plătește în rate ușoare
Compara În comparație
În favorite Favorite
Livrare în
mun. Chişinău

Transformă-ți livingul cu masa noastră de cafea din stejar, uimitoare. Această piesă nu este doar un obiect de mobilier, ci o declarație de stil și sofisticare. Culoarea bogată a stejarului adaugă căldură și eleganță oricărui spațiu, creând o atmosferă confortabilă și primitoare pentru tine și oaspeții tăi.

Îmbunătățește-ți Spațiul de Locuit

Designul elegant al acestei mese de cafea va ridica instantaneu aspectul livingului tău. Liniile sale curate și estetica modernă o fac piesa centrală perfectă pentru zona ta de șezut. Fie că te bucuri de o ceașcă de cafea dimineața sau că îți distrezi prietenii seara, această masă va fi punctul focal al camerei tale.

Calitate și Meșteșug

Fabricată din placaj de particule acoperit cu melamină 100%, această masă de cafea nu este doar stilată, ci și durabilă și de lungă durată. Grosimea de 18mm asigură stabilitate și soliditate, în timp ce dimensiunile spațioase de 119cm x 40cm x 60cm oferă o suprafață suficientă pentru toate esențialele din livingul tău.

Crează o Atmosferă Confortabilă

Culoarea stejarului acestei mese de cafea adaugă o notă de căldură spațiului tău, creând o atmosferă confortabilă și primitoare. Asociază-o cu canapeaua ta preferată și cu piese de accent pentru a completa aspectul și a face din livingul tău un loc unde te poți relaxa și destinde.