| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 490х490 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | microtextura |
| Grosime | 0.6 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 115 mm |
| Producător | Mixxus |









