| Tip montare | încastrabilă , sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 560х460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 535х370 mm |
| Adâncime cuvă | 215 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 114 mm |
| Producător | Quadron |









