| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | bluetooth |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 3 |
| Rezolutie | 2400 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 110x58x29 mm |
| Greutate | 61 g |
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 194632481617 |









