Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 14 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Număr programe | 6 |
| Număr temperaturi | 5 |
| Număr coșuri | 3 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| AquaStop
?
| da |
| Consum de apa | 11 litri |
| Consumul de energie pe an | 237 KWh/An |
| Consum de energie | 0.833 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Lățimea | 59.8 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțimea | 81.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Teka DFI 46760 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.