| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 9.6 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 8 m |
| Putere | 270 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Greutate | 4 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 180х125х137 mm |
| Altele | Lungime de montare 180mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | IBO PUMPS |









