| Tip | încărcător |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 18 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A |
| Conector de cablu | microUSB |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.08 kg |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6975837582064 |









