Caracteristici generale
| Putere | 350 W |
| Capacitate ouă | 7 |
| Deconectare | automat |
| Semnal sonor | da |
| Material carcasa | inox ,
plastic |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 200x150 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Caso |
| Cod EAN | 4038437027709 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbător de ouă Caso E7 2770 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.