Caracteristici generale
| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 190 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescență |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | alamă antică |
| Culoare abajur | alamă antică |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807286601 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Trio Jasmin (303700104) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.