Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Presiunea aerului de evacuare | 44 Pa |
| Max. flux de aer | 140 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 10 W |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Lăţime | 180 mm |
| Adâncime | 99 mm |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.6 kg |
| în plus | cu supapă de reținere |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Promistral ELEGIA 125 BD D125 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.